Podaruj sesję w prezencie

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent ? Podaruj bliskiej osobie cudowne wspomnienia w postaci sesji zdjęciowej.

_P6A8004 sesje swiateczne poznań sesja na prezent zaproszenie w pudełku na sesję sesja noworodkowa dziecieca ciążowa rodzinna fotograf poznań

Do wyboru pakiety:

Pakiet mini –  cena 180zł – 5 najpiękniejszych ujęć autorsko wyretuszowanych + odbitki 15×21 (do wyboru sesja ciążowa, sesja rodzinna, sesja dziecięca dla dzieci powyżej 3mc. Nie dotyczy sesji noworodkowych)

Pakiet rodzinny – cena 350zł – 10 najpiękniejszych ujęć autorsko wyretuszowanych + odbitki 15×21 (do wyboru sesja ciążowa, sesja rodzinna, sesja dziecięca dla dzieci powyżej 3mc. Nie dotyczy sesji noworodkowych)

Sesja noworodkowa Standard – cena 490zł – 10 najpiękniejszych ujęć autorsko wyretuszowanych + odbitki 15×21

Sesja noworodkowa Premium – cena 590zł – 20 najpiękniejszych ujęć autorsko wyretuszowanych + odbitki 15×21

Voucher jest imienny. Jeśli obdarowana osoba z przyczyn niezależnych od niej nie będzie mogła zrealizować sesji istnieje możliwość zmiany osoby widniejącej na voucherze. Voucher jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Rezerwacji terminu należy dokonać z wyprzedzeniem – szczególnie w przypadku sesji noworodkowej – wstępny termin ustalamy jeszcze przed narodzinami. Za niewykorzystany voucher nie przysługuje zwrot pieniędzy. Voucher nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości lub w części oraz nie podlega zwrotowi na rzecz Sprzedawcy, dotyczy to również sytuacji gdy Voucher nie zostanie zrealizowany w okresie ważności.

Pakiet mini i rodzinny nie obejmuje sesji noworodkowej. Pakiet noworodkowy można wykorzystać na każdą inną dowolną sesję.